Dědictví křišťálové víly

Žánr: romance, fantasy
Stav: Rozepsaná
Hlavní postavy: William Peter Smith
Shannon Eressië Ravennë Smith (Rubín)
Ahantuon Qiungar (Onyx)
Eamë Nóliel (Křišťál)
Oiturë Cuilë (Diamant)
 Lieveryo Eruntano (Citrín)
Citát: Lež se někdy tak rafinovaně maskuje za pravdu, že nenechat se jí oklamat, znamenalo by nemít zdravý úsudek. (François de La Rochefoucauld )
Děj: Shannon si malovala tu typickou americkou budoucnost, která většinu z nás stejně nečeká, jenže její plány narušil jeden poněkud smutný fakt - nikdy nebude mít děti. Kvůli tomu se uchýlí k neustálému opilci Williamovi, který se za normálních okolností vždy choval jako perfektní manžel, ale poslední dobou se celá ta jejich idylka hroutí. Vše vyvrcholí momentem, kdy v záchvatu tvořivosti její povedený manžílek rozbije veškeré skleněné předměty po babičce. A tady začíná náš příběh. Mezi troskami se objeví totiž malinká skleněná panenka, počátek tajemného dědictví křišťálové víly, které dřímá uvnitř nicnetušící Američanky. A pak přijde zvrat, jedna návštěva parku totiž odhalí všechno, co mělo zůstat ukryto hluboko pod povrchem lidství...
Kdysi mocná, nádherná a vychytralá královna tří vílích dvorů svou dědičku ukryla mezi lidské plemeno, aby ji zachránila před jistojistou smrtí, ale ani ona nemohla tušit, že síla jedné dobré vůle a chutě žít může zdaleka ohrozit její plány na stmelení vrtošivé rasy, kterou víly rozhodně jsou. Tajemná věštba Safírové královny se totiž až nápadně podobá boji dobra se zlem. Nic mezi, vílí trůn může ukořistit jen jedna polovina... těla.
Kapitoly:
  • Matka (chystá se)
  • Střípky onyxu (chystá se)
  • Temný ráj (chystá se)

Upoutávky:0 comments:

Okomentovat