Co nového aneb píšeme, mažeme a komentujeme

sobota 16. května 2015

Venku nám občas vysvitne sluníčko, ale na blogu to zeje prázdnotou s černým vzhledem pod tím. Sice mi ho kdosi pochválil, ale nejsem si zrovna jistá, že na tak krásné období bych si měla nechávat postapokalyptické cosi, které působí trochu depresivně. Ale mám spoustu volna, takže se to možná změní, až si ze seznamu věcí na práci škrtnu nějaké jiné úkony. Možná už dnes, možná zítra.


Proč se tu teď vlastně nic neděje... nevím. Skončil duben měsíc drabble, dodala jsem všechny básničky popřípadě patlaniny a zvažuji, za jaký konec to všechno vzít. Mám samozřejmě rozdělanou spoustu projektů, ale určitě Kaisu znáte, takže to všechno hrozně dlouho trvá. Může za to možná i fakt, že když se jednou rozepíšu, tak často neumím skončit. A nerada se vracím k věcem, u kterých jsem si jistá milionem slov. A znáte to všichni, následuje jedna kontrola stylistická, druhá gramatická, zveřejnění na blogu, na webu a můžeme začít zase od začátku. Ale baví mě to, abych pravdu řekla.

Neprozradím vám, co momentálně tvořím, protože bych zase naslibovala na spoustu let dopředu a třeba to ani nedopadne. A třeba ano. Snažím se u toho nedělat nic jiného, takže třeba by se to objevit mohlo... A zase slibuji, to je strašné. :) Rozhodně v nejbližší době odpovím na komentáře, za které hrozně moc děkuji. Občas si přijdu na tomhle maličkém webu úplně sama a jsem ráda, když mě někdo uklidní pár slovíčky a ukolíbá v pocitu, že to alespoň někdo čte. Opravdu si zasloužíte ten největší dík ze všech. A já, jelikož znám ten pocit, se zase pokusím okomentovat všechno, co si kdy přečtu. Protože to nabíjí, myslím si. 

A co nového se jinak děje? Mažu informace o Kaise, které se mi zdají zastaralé, zdlouhavé a úplně k ničemu. Takže pokud si něco nepamatujete, tak se neobávejte, když to někde neobjevíte. Aktualizovala jsem také detaily o své maličkosti na všemožných sociálních sítích, na webech a omezila je na to nejdůležitější. Chci trochu zredukovat to množení mého jména vlastní vinou. 

Jinak čtu, sportuji, pročítám blogy, usmívám se a mám se skvěle... :)

A co vy? Jakpak se vám daří? Co nového se u vás děje? 

Vaše Kaisa FireFlie

4 komentáře:

 1. Ahoj, nejdřív musím pochválit vzhled. Strašně se mi líbí. Je takový jemný, lehký, svěží a celkově z ěj vyzařuje pozitivní naladění. :)
  To promazávání je vždycky strašný opruz... Sama se do něj už rok snažím dokopat a nějak se mi to nedaří. Vždycky se někdo nějakým záhadným způsobem dostane i do skrytých článků a okomentuje to. :D
  Jinak i tohle asi máme společné, taly nevydám nic, s čím bych nebyla aspoň z gramatického hlediska spokojená... Těším se na nové články. I když nekomentuju (občas trochu tápu, jestli dobře chápu), tak tě čtu. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! :) Také si myslím, že byl čas na něco pozitivnějšího a jemnějšího. :) Je pravda, že promazávání chvilku trvalo - mimo jiné i fotek na facebooku, takže se člověk začne brzy divit, kam se všude nakvartýroval. :D
   Gramatické hledisko je hrůza, povídku jsem vesele dopsala včera v půl jedenácté, ale už teď se děsím toho, co za inovace jsem si tam vymyslela. :) Na konci už prsty nějak nechtěly spolupracovat s hlavou. :)
   A moc děkuji, já mám tvůj blog hodně ráda, tudíž mě těší, že občas na mém najdeš i něco, co se líbí tobě. :)

   Vymazat
  2. Povídku si ráda přečtu. A tvůj blog mě baví, protože mi přijde, že jsme si trochu podobné a přitom píšeme každá úplně jinak. Je to pro mě zábava číst něco, čemu rozumím a přitom je to napsaný jinak než bych to psala já.:)
   Teď budu do konce června asi míň aktivní, čeká mě ještě 1 zkouška ve škole a do toho píšu bakalářku jak vzteklá... :/

   Vymazat
  3. Držím palce, ať ti bakalářka i zkouška vyjdou! :)

   Vymazat

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS