Prodej knih

neděle 23. března 2014


Zdravím Vás,
obrázek a název článku již jistě mluví za sebe. Kaisa jednou po dlouhé době projela svou knihovnu a zjistila, že vlastní více titulů než je potřeba a k některým z nich se rozhodně už nevrátí. A ráda by dala možnost ostatním, aby svou sbírku rozšířili. Na ceně se dá vždy domluvit, ale prosím v rámci reálných možností.

Nikdy neříkejte nikdy, a o upírech to platí dvojnásob... Mína Harperová, samostatná, talentovaná, ale zároveň i smutná a díky svému prazvláštnímu daru okamžitě odhalit, jakým způsobem a kdy člověk, který před ní stojí, zemře, dost osamělá, se podílí na vytváření scénáře pro nesmírně úspěšný seriál Nenasytná u jedné newyorské televizní stanice. Jednoho dne jí její neschopná, avšak velmi průbojná a bezohledná kolegyně sdělí, že vedení se rozhodlo seriál obohatit postavou upíra, podobně jako u konkurence. Mína je zděšena, protože její vztah k upírům je mírně řečeno odtažitý. Zanedlouho se však na večírku setkává s naprosto neodolatelným profesorem literatury Lucienem Antonescuem, vysokým, tajuplným brunetem, a od tohoto okamžiku si na nedostatek inspirace, co se upírů týče, rozhodně stěžovat nemůže!
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 75 Kč + poštovné

Středoškolačka Elena je dívkou, po níž chlapci touží a dívky se jí chtějí podobat. Jenže krásný a tajemný Stefan se zoufale snaží jejímu kouzlu odolat – stíhá ho temná minulost i vědomí, že jeho pomstychtivý bratr Damon je hrozbou pro každého, ke komu se Stefan přiblíží. Elena si brzy uvědomí, že se ocitla mezi dvěma bratry – a ve velkém nebezpečí.
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 50 Kč + poštovné

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra – a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost…
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 50 Kč + poštovné

Elena si pomalu zvyká na důsledky svých rozhodnutí. Její oddanost ke Stefanovi ji přetvořila v to, čeho se vždycky tolik bála, ale po čem současně stále touží. Když se však ve městě objeví lovec upírů rozhodnutý vyčistit město od nemrtvých škůdců, z lovců se stanou kořisti. Stefan, Elena a Damon navíc musí spolupracovat, aby vypátrali zlo, které přivádí Fell´s Church zpět k jeho tajemným kořenům.
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 50 Kč + poštovné

Elena se snaží varovat přátele, že jim všem hrozí nebezpečí, ale před tragédií, která se má ve Fell´s Church odehrát, je sama zachránit nedokáže. Když se díky zvratu událostí znovu shledá se svou životní láskou, otevírá se před ní druhá šance prožít život, o jakém vždycky snila.
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 50 Kč + poštovné

Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí – obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly.
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 50 Kč + poštovné

Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň.
Stav: Dobrý, jednou čtená
Cena: 50 Kč + poštovné

Toho dne, kdy v motelu pouštního městečka aplikoval šílený doktor Frankenstein svou věc do žil protagonistů dalšího z Koontzových románů, se jejich životy od základů změnily. Nejprve plíživě a bez zjevných příznaků, s přibývajícími hodinami s čím dál hmatatelnějšími projevy této proměny.
Stav: Nečtená, nevhodný dárek
Cena: 75 Kč + poštovné

Šestnáctiletá americká středoškolačka Morgan Rowlandsová si o sobě odjakživa myslí, že je naprosto obyčejná, nepříliš hezká dívka. Když se ale do města, kde žije, přestěhuje a na její školu nastoupí o rok starší Cal Blaire, který zrychluje tep nejen jí, ale taky všem jejím spolužačkám, zjistí něco, co jí od základů změní život. Je čarodějka a pochází z prastarého, mocného čarodějnického rodu – stejně jako Cal. A její moc je skutečně obrovská, tak obrovská, že se ji potřebuje naučit ovládat. A Cal se ochotně nabídne, že jí s tím pomůže. Jenže Cal se líbí i její nejlepší kamarádce Bree, navíc její rodina vůbec nemá radost z toho, co o sobě zjistila. Jak si s tím vším Morgan poradí? A bude Cal opětovat její city?
Stav: Lehce poškozená, ohnuté rohy - paperback
Cena: 100 Kč + poštovné

Je léto roku 1492 a brutální vražda alchymisty v Římě rozpoutá divokou honbu za pachateli a strůjci spiknutí, které může uvrhnout Evropu do temnot. Francesca je odhodlaná vraždu svého otce pomstít. Vzepře se konvencím a vydobude si postavení jako travička u kardinála Rodriga Borgii, hlavy nejslavnější a nejnebezpečnější rodiny v Itálii. V pavučině zrad a klamů pronásleduje otcova vraha a přitom rozpoutá střetnutí se silami, které se pokoušejí využít jejích nejtemnějších tužeb, aby dosáhly naplnění svých katastrofických plánů. Fascinující historický příběh!
Stav: Nová, nečtená, nevyhovuje mi zkreslení poměrů u Borgiů
Cena: 175 Kč + poštovné

Zdravotní škola připravila Edie Spenceovou na spoustu věcí. Pacienti s popáleninami? Žádný problém. Utržené končetiny? To je hračka. Upíři? Ani za nic. Ale Edie coby nejnovější sestra na Y4, tajném oddělení ukrytém v samém nitru Okresní nemocnice, má plné ruce práce s nejrůznějšími paranormálními pacienty: od upírů po zvěrodlaky, zombie a další bytosti ze záhrobí… Edie se v tom snaží naučit chodit tak, aby další noční službu přečkala bez újmy. Ale když se jí upíří služebník pod rukama rozpadne v prach, rozpoutá se pravé peklo. Nyní ji pronásledují jeho poslední slova – „Zachraňte Annu!“ – a než se naděje, vezme na sebe úkol zachránit jednu ubohou dívku před nemrtvými. Přičemž se ocitne v upířím doupěti, zamiluje se do zombieho a musí bojovat o vlastní duši. Nic takového se v televizních seriálech z nemocnic nevidí…
Stav: Nová, nečtená, nevhodný dárek
Cena: 150 Kč + poštovné

Ashley Griffenová přísahala, že už nikdy nebude milovat žádného koně. Malou chovnou stáj, která patřila jejím rodičům, totiž nedávno zasáhla smrtící nemoc a Ashley navíc přišla o svoji milovanou klisnu Stardust.
Celá rodina Gruffenových se přestěhovala na farmu Townsend Acres, kde si její rodiče našli práci u koní. Ashley však věděla , že na nové farmě nikdy nebude šťastná.
Pak se ale narodí nemocné hříbě-překrásná klisnička se srstí v barvě mědi,která jako by Stardust z oka vypadla.Všichni jsou přesvědčení o tom,že hříbě má před sebou jen krátký život a že mu nikdo na světě nedokáže pomoct.Jen Ashley tomu odmítá uvěřit.
Dokáže její láska k hříběti překonat všechny nástrahy osudu?
Stav: lehce poškozená
Cena: 25 Kč + poštovné

Dokáže nezlomná víra léčit?
Zázrak má za sebou zatím nejúspěšnější rok života. Nejdřív si doběhl pro triumfální vítězství v Poháru chovatelů a potom byl vyhlášený koněm roku. Zázrakovy trenérky Samantha McLeanová a Ashley Griffenová se nemůžou dočkat, až jejich svěřenec zahájí další skvělou sezonu.
Ale na začátku pátého roku života se Zázrak náhle ocitne v ohrožení života. I kdyby přežil, nejspíš už nikdy nebude moct závodit. Všichni říkají, že Zázrak už nemá žádnou šanci, ale Samantha mu nepřestává věřit. Podaří se jí nezlomnou vírou slavného koně zachránit?
Stav: Jednou čtená, lehce poškozená
Cena: 25 Kč + poštovné

Za prudké bouřky se Kevinovi splaší kůň. Kevin se zoufale snaží udržet v sedle, několik vteřin nato však kůň i s jezdcem beze stopy zmizí. Riki začne po kamarádovi horečně pátrat. Mohlo se mu přihodit cokoli. Mohl se vážně zranit... anebo se mu mohlo stát ještě něco mnohem horšího...
Stav: lehce poškozená
Cena: 25 Kč + poštovné

Riki a její nejlepší přátelé se vracejí na úžasný statek hraběnky von Hohenhausen - chtějí navštívit kamarádku Gwendolyn, prohlédnout si krásné stáje plné hřebců a hlavně si zajezdit na koních!
Když konečně na vlastní oči spatří Garibaldiho, nejcennějšího hřebce, který na statku je, všichni zkoprní - jako by totiž z oka vypadl Diablovi!
I tentokrát ale na farmě hraběnky von Hohenhausen nastanou potíže - čtveřice kamarádů musí statek chránit před šíleným "koňským řezníkem". A paní hraběnka navíc zvažuje, že Garibaldiho prodá bezohlednému obchodníkovi, který se netají tím, že udělá cokoli, aby nádherného hřebce získal. Jak daleko tenhle člověk hodlá zajít? Odpověď na tuhle otázku se Riki rozhodně líbit nebude!
Stav: lehce poškozená
Cena: 25 Kč + poštovné

Riki a její kamarádi se těší, že prodloužený víkend ve věhlasné stáji bude opravdu vzrušující a že zažijí něco, co ještě nikdy nepoznali. Mají pochopitelně pravdu, jenže se všechno vyvine zcela jinak, než čekali...
Stav: lehce poškozená
Cena: 25 Kč + poštovné

To byl ale den! Sešlost klubu westernového ježdění se docela vydařila - Riki si padla do oka s Lexem a dokonce se i svezla na jeho úžasném koni. Jenom kdyby její kluk Kevin tolik nežárlil... Celý rozmrzelý odjel předčasně, a tak se nakonec i Riki rozhodla vrátit domů. Cestou však na odlehlém statku našla smutného a zanedbaného poníka a rozhodla se, že ho vezme s sebou... Jenže ani v těch nejdivočejších snech by ji nenapadlo, jaké problémy ji čekají!
Stav: lehce poškozená
Cena: 25 Kč + poštovné

Ohledně objednávek mne prosím kontaktujte na e-mail: ff-kaisa@centrum.cz. Uvedené cesty jsou bez poštovného, které se počítá dle hmotnosti zásilky. Lze se domluvit ohledně poslání peněz na účet či dobírkou. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS